Дорогі українські мами,

Ми можемо запропонувати вам роботу швачкою, прибиральницею, вчителькою.

Телефонуйте: 00420 608 774 862, асистентка розмовляє російською.

Milé ukrajinské maminky,

Můžeme Vám nabídnout práci jako švadlena, uklízečka, učitelka.

Volejte: 00420 608 774 862, asistentka mluví rusky.

Ми пропонуємо

Пропонуємо кризові інтервенції для компаній з українськими працівниками.

Ми пропонуємо кризове втручання для компаній з працівниками, які приїхали з України, та членів їх сімей. Ми прийдемо до Вас і надамо підтримку прямо на місці необхідності.

Завданням кризового втручання є надання своєчасної, досяжної, короткострокової допомоги та підтримки людям, які зараз перебувають у складних життєвих ситуаціях. Це ситуації, пов’язані з особистими, соціальними, взаєминами труднощами, і люди сприймають їх як загрозливі і не можуть впоратися з ними самостійно. Найбільш поширеними кризовими ситуаціями є, наприклад, втрата близької людини, повідомлення діагнозу серйозної хвороби, погіршення стану здоров’я дитини, розрив або втрата роботи. Ми допомагаємо клієнту стабілізуватися і зосередитися на поточних подіях «тут і зараз».

Nabízíme

Nabídka krizové intervence pro firmy s ukrajinskými zaměstnanci.

Nabízíme krizovou intervenci pro firmy se zaměstnanci pocházející z Ukrajiny a jejich rodinné příslušníky. Přijedeme za Vámi a poskytneme podporu přímo na místě potřeby.

Úkolem krizové intervence je poskytnutí včasné, dosažitelné, krátkodobé pomoci a podpory lidem, kteří se aktuálně nacházejí v náročných životních situacích. Jedná se o situace, které souvisejí s osobními, sociálními, vztahovými potížemi a lidé je vnímají jako ohrožující a nedokážou je zvládnout sami vlastními silami. Mezi nejčastější krizové situace patří např. ztráta blízkého, sdělení diagnózy vážného onemocnění, zhoršení zdravotního stavu dítěte, rozchod nebo ztráta zaměstnání. Pomáháme klienta stabilizovat a soustředit se na aktuální dění „tady a teď.“